media o nas

Piszą o nas.
.

Ściśle współpracujemy z redakcjami wielu czasopism silnie związanych z branżą. Uczestniczymy w corocznych targach, warsztatach i bierzemy udział w wystawach. Zdjęcia i publikacje naszych prac wielokrotnie ukazywały się w czasopismach branżowych takich jak: Paznokcie, Akademia Paznokcia, Kosmetyka Profesjonalna, Nail Expert i wiele innych. Jesteśmy autorami wielu publikacji z których treścią możecie się Państwo zapoznać poniżej.

.

Poniżej artykuły z naszym udziałem. Po kliknięciu w okładkę otworzy się art. w formie PDF. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi publikacjami.

.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

.

.

ss2Braliśmy udział w emisji programu SUPER STACJA. Poruszane tematy dotyczyły stylizacji paznokci dłoni. Różnice między metodą akrylowa a żelową, możliwości w zakresie zdobień, najnowsze trendy, różnice dotyczące produktu.

        

 

 

 

logo-tvp2Braliśmy udział w emisji programu TVP2 „pytanie na śniadanie”. Poruszane tematy dotyczyły pielęgnacji dłoni i stóp, z głównym naciskiem na stopy oraz zabiegi poprawiające ich kondycje.

.

beautynail_w_tvp2_01beautynail_w_tvp2_02

.

 

 

 

 

,

.

.

.

.

.

lookre_tvBraliśmy udział w emisji programu lajfCzat (Pierwszej Prawdziwie Interaktywnej Telewizji Internetowej). Poruszane tematy dotyczyły pielęgnacji dłoni i stóp, stylizacji paznokci oraz zdobień z wykorzystaniem metody akrylowej.

 

 

laif czat 1 laif czat 2 laif-czat-3-1

.

referencje_cortes

Wykonywaliśmy usługę stylizacji paznokci na potrzeby sesji zdjęciowej Pani Joanny Cortes do okładki płyty CD „Cafe Ole!”

Referencje – Kliknij TU!!!

 

 

.

.

.

referencje_h2oWykonywaliśmy usługę stylizacji paznokci na potrzeby redakcji czasopisma H2O „Magazyn Sportów Wodnych” do działu „Karnawał Na Ostro” Referencje – Kliknij TU!!!

 

 

 

.

.

.

rezerwacja-online2