mistrzostwa, konkursy

Pink & White 2007 rok.
.
OLYMPUS DIGITAL CAMERABraliśmy udział w IV otwartych międzynarodowych mistrzostwach w przedłużaniu paznokci Pink & White 2007 organizowanych przez firmę Euro Fashion. Paznokcie wykonane metoda akrylową na szablonie. Paznokcie jednej ręki pomalowane są lakierem w kolorze czerwonym.

 

 

   

Pink & White 2008 rok.
.
IMG_1993Braliśmy udział w V otwartych międzynarodowych mistrzostwach w przedłużaniu paznokci Pink & White 2008 organizowanych przez firmę Euro Fashion. Paznokcie wykonane metoda akrylową na szablonie. Paznokcie jednej ręki pomalowane są lakierem w kolorze czerwonym.

 

 

   

Pink & White 2008 rok.
.
OLYMPUS DIGITAL CAMERABraliśmy udział w otwartych międzynarodowych mistrzostwach w przedłużaniu paznokci Pink & White 2008 organizowanych przez firmę Health and Beauty Media Sp. z o.o. wydawcę czasopisma Beauty Forum. Paznokcie wykonane metoda akrylową na szablonie. Paznokcie jednej ręki pomalowane są lakierem w kolorze czerwonym.

 

   

Pink & White 2009 rok.
.
Braliśmy udział w otwartych międzynarodowych mistrzostwach w przedłużaniu paznokci Pink & White 2009 organizowanych przez firmę Health and Beauty Media Sp. z o.o. wydawcę czasopisma Beauty Forum. Paznokcie wykonane metoda akrylową na szablonie. Paznokcie jednej ręki pomalowane są lakierem w kolorze czerwonym.

 

   

 

Pink & White 2010 rok.
.
Braliśmy udział w IV otwartych międzynarodowych mistrzostwach w przedłużaniu paznokci Pink & White 2010 organizowanych przez firmę Euro Fashion. Paznokcie wykonane metoda akrylową na szablonie. Paznokcie jednej ręki pomalowane są lakierem w kolorze czerwonym.

 

 

   

 

rezerwacja-online2