o nas

Nasze Studio.

.

Nasze Studio – To wyjątkowe miejsce gdzie pasja w połączeniu z profesjonalizmem daje ujście w postaci niezwykle barwnych, fantazyjnych oraz perfekcyjnie wykonanych paznokci. Nasza oferta zawiera wiele zabiegów pielęgnacyjnych, leczniczych i stylizacyjnych.
.
Gwarantujemy fachową kadrę i profesjonalizm oraz najwyższą jakość wykonywanych usług. Od lat współpracują z profesjonalnymi czasopismami z branży. Nasze prace wielokrotnie ukazują się w publikacjach takich jak: Paznokcie, Akademia Paznokcia, Kosmetyka Profesjonalna, Nail Expert oraz wiele innych.
.
Posiadamy własną linię produktów, jesteśmy właścicielami Centrum Szkoleniowego w zakresie Stylizacji i Modelowania Paznokci.
.
Laureaci mistrzostw Stylizacji i Modelowanie Paznokci Pink & White w latach 2006 – 2008.
Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że każdy z oferowanych przez nasz zabiegów będzie wykonany ręką profesjonalisty na markowych produktach najwyższej jakości.
 .
Dla nas Stylizacja i Modelowanie Paznokci to sztuka w pasji tworzenia, to niepowtarzalny styl i forma którą chcemy dzielić się z naszymi klientami.
 .
Beata i Dariusz Fajfer
          IMG_5461
.

 

promocja-stylizacja-paznokci-warszawa kursy-stylizacji-paznokci-warszawa makijaż-permanentny-warszawa